Veikparki Latvijā

Veikparki un veikbords arī Latvijā

Tik patikamais, ekstrēmais un atvēsinošais sporta veids –  veikbords ir pieejams arī Latvijā. Šis popularitāti gūstošais sporta veids ir sastopams azivien vairāk un vairāk Latvijā esošajās ūdens tilpnēs. Atbilstoši sezonai laiks veikbordistus lutina ar siltu ūdeni kā arī ar dažādiem papildinājumiem jau esošajos veikparkos, kā arī pārsteidzot ar jaunuzceltiem veikparkiem Valmieras rajonā.

Visi Latvijas veikparki ir foršas un savā ziņā unikālas vietas, kur tiek piedāvāts ne tikai veikot, bet arī izbaudīt citas ūdens atrakcijas.

Lielākoties visi veikparki piedāvā iznomāt aprīkojumu, tapēc ja tāda nav – nav iemesla uztraukties – braucat ar mērķi veikot un par pārējo parūpēsies veikparka personāls.

Profesionāliem un piredzējušiem veikbordistiem tiek piedāvātas sacensības Latvijas populārākajos veikparkos.

Milzkalna veikparks

Veikparks atvēries pirms diviem gadiem. Kā priekšrocību min to, ka ir vienīgi kas pirmie Latvijā atvērūši Milzkalna veikparku ar lineāro kabeli veikbordam (iespējams ka tā ir, bet nezinu). Jebkurā gadījumā Milzkalna veikparka cenas  ir diezgan draudzīgas – 20 Ls par vienu stundu, ar nosacījumu, ka pašam ir savs veikborda inventārs. Darbadienās līdz 17.00 izmaksās vēl lētāk – 15 Ls par stundu. Nu neko, būs jābrauc un jāievērtē. Vēl aizmirsu piebilst, ka veikparks Milzkalnē atrodas pēc adreses – Milzkalne, “Dižkalni”, Smārdes pagasts, Engures novads.

Veikparks 333

Par 333 veikparku, pieejama, tā teikt diezgan ierbežota informācija, bet spriežot pēc aktivitātēm sociālajos tīklos – izskatās, ka šajā veikparkā iet diezgan jautri. Dažādas veikborda sacensības, trase tiek papildināta ar dažādiem triku izpildīšanas atribūtiem. Principā ir tā, ka divas reizes uz vienu un to pašu veikparka trasi aizbraukt laikam nesanāks.

Atradu arī interesantu rakstu par pagājušā gada 333 veikparka atklāšanas sacensībām, tur bija arī video-skatamies:

Un pašu 333 veikparku meklējam Sila Priedes, Ropažu nov., Riga, Latvia.

Ozolnieku kabeļtrase, veikparks ozolniekos

Ar šiem te gan ir bēdīgi jo informāciju var ozolnieku veikparku samklēt ir grūti. Ja kādam interesē šis veikparks, tad var pazvanīt uz mājaslapā norādīto numuru – 28366699.

Kamēr runājam uzmetam aci uz video:

Kamēr skaistā veikparka video dziesma skaneja fonā, tika atrasta arī ozolnieku veikparka adrese – citāts “Ozolnieki atrodas Jelgavas rajonā, 30 km no Rīgas un 5 km no Jelgavas. No Rīgas puses šeit var nokļūt braucot pa Jelgavas šoseju vai ar vilcienu Rīga-Jelgava. Ozolnieku stacija atrodas tieši līdzās Ozolnieku ezeram.”

Sarakstu papildina arī Veikparks – Piedzīvojumu parks.

1 komentārs

One thought on “Veikparki Latvijā

  1. Atbalsojums: Veikbords – ūdensslēpošana Latvijas veikparkos « Veikparks

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

WordPress.com blogs.

%d bloggers like this: